Sednalab — Prezentacja logo

Kategoria
Projekty graficzne i wydruki
O projekcie

Prezentujemy wam kolejne logo, które wymagało kreatywności naszego grafika. Po wstępnej rozmowie ustaliliśmy, że klientowi zależy na prostym, klasycznym logo. Planem było działanie na podstawie ciągłej kreski, ciekawego kształtu oraz pewnego rodzaju sinusoidy, która symbolizuje wizualne wyniki ukazujące się przy badaniach. Z każdym kolejnym zobrazowaniem wizji przez klienta byliśmy coraz bliżej celu. Przedstawiciel marki SednaLab podesłał nam także logotypy innych firm, które uważał za estetyczne. Każdy z nich opierał się na trójkącie, więc chcieliśmy to wykorzystać w naszym projekcie.

Pierwszą propozycją była prosta sinusoida, która bazowała na bryle trójkąta. Logotyp poglądowy był mocno związany z życzeniami klienta. Tradycyjna prostota dodała tutaj uroku.

Drugi znak również powstał na bazie trójkąta. Nawiązując do nadesłanych propozycji, które się podobały chcieliśmy oddać charakter firmy dodając jednocześnie coś specjalnego. Jest to graficzne przedstawienie liter “S” i “L”, czyli skrótu od SednaLab.

Trzecim projektem trafiliśmy idealnie w gusta klienta. Sygnet w logo to graficzne, nowoczesne przedstawienie fal magnetycznych. Wykorzystywane są one przy pracy. Warto wspomnieć tutaj, że firma ta zajmuje się badaniami nieniszczącymi NDT.

Podoba wam się efekt końcowy? Zobaczcie resztę naszych prac tutaj.