To my:

Entuzjaści marketingu❤, pasjonaci efektywnej promocji💪. Uważasz, że reklama to wyrzucone pieniądze 💵❓ Pisz śmiało📩 pokażemy, że jesteś w błędzie ‼😎😏 Skontaktuj się z nami. Lubimy wyzwania🧐, a Ty polubisz efektywną promocję Twojej firmy.😍

 

Nasza misja:

Zaprzeczanie słowom Henrego Forda 🤫 „Wiem, że połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze. Nie wiem tylko, która to połowa.” 😂 .

 

My wiemy, która połowa Twojej reklamy, to wyrzucone pieniądze.🤓 Pomożemy Ci zoptymalizować promocję tak, aby każda wydana na nią złotówka zwróciła się wielokrotnie. 📈

👉 Kilka słów o członkach naszego zespołu.

Monika

Wzięła pod swoje skrzydła całe biuro. Dba, by wszystko było na czas i na miejscu. Wszyscy się pilnują, by jej nie podpaść ;)
Całymi dniami przesiaduje na Facebooku i Instagamie. Prowadząc Twoje firmowe konto w Social Media, zapewnia Tobie dodatkowy czas, na Twoje firmowe sprawy. Chętnie Ci doradzi i wykona ofertę na co tylko potrzebujesz ;)

Miłośniczka zdrowego gotowania, zumby i żarcików sytuacyjnych.

Agnieszka

Nasz główny grafik. Projektuje z poczucia pasji. To specjalistka od spraw niemożliwych. Uwielbia kreatywne rzeczy i właśnie takie są jej projekty, pełne świeżego spojrzenia i pozytywnej energii. Dba, by reklama Twojej firmy, była zauważalna i przyniosła zainteresowanie Twoją marką.

Miłośniczka seriali i cukierków z melisą, dzięki którym uratowała już kilka stresujących sytuacji ;)

Gosia

Nasza księgowa. Specjalistka od spraw kadrowych, rachunków, faktur i cyferek. Uwielbia swoją pracę, a swoją wiedzą, z przyjemnością, dzieli się z innymi. Z uwagą śledzi najnowsze doniesienia rachunkowe i dba, by wszystko się zgadzało. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nasza współpraca będzie komfortowa także pod względem księgowym.

Uwielbia zdrowo gotować i spędzać czas z najbliższymi 🙂

Patryk

Prawdziwy pasjonata mediów społecznościowych, wśród których szczególną sympatią obdarzył Twittera. Uwielbia twittować, słuchać podcastów, programować i podążać za nowymi technologiami i Google Ads. Dba o estetykę i prawidłowe funkcjonowanie Twojej strony www, by była nowoczesna i dostosowana do wszystkich urządzeń.

Ma zdolność znajdywania w sieci wszystkiego, bez względu na to czy jest to potrzebne czy nie ;)

Patryk

Ojciec założyciel i motywator całego zespołu. Ciągle powtarza – jesteś zwycięzcą i przekonuje, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. W jednej ręce trzyma kluczyki od samochodu, a w drugiej, telefon, tablet i masę innych rzeczy. Cały dzień w ruchu, z telefonem i gotowością do działania. Uwielbia spotkania biznesowe, szkolenia, podcasty. Dzięki temu doskonale rozumie potrzeby Twojej firmy i z chęcią porozmawia z Tobą o pomysłowych rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Uwielbia wszystko to, co zdrowe 🙂