Slogan — strona www

Kategoria
Strony www
O projekcie

O, toż to kolejny majstersztyk naszego zespołu! Pozwólcie, że opiszemy Wam krótko tę wyjątkową stronę.

Nasz Klient, Firma Slogan, to pracownia gdzie tworzone są projekty, pomysły, a przede wszystkim druk wielkoformatowy (malutki też) Gotowe folie i wydruki naklejane są na wszelkie możliwe powierzchnie… Samochody, okna, drzwi, ściany, wszystko do czego można się przylepić!

Projektując tę stronę, postanowiliśmy wprowadzić niesamowitą energię koloru zielonego, który wyróżnia się z tłumu i granatu, który jest hołdem dla poprzedniego wcielenia strony. To sprawia, że witryna jest przejrzysta i porywająca jednocześnie. Ale, co najważniejsze, wybraliśmy element, — niezwykły “zwijas” Ten cudowny wzór przewija się przez całą witrynę, wprowadzając do niej nutkę magii i stając się nieodłącznym elementem wizerunku marki. Ten motyw nawiązuje do branży i oddaje podejście firmy do projektowania — zwinność, odwaga i nieograniczone perspektywy twórcze.

Oferta Klienta jest teraz wyraźna jak nigdy! Każda kluczowa sekcja ma swoje miejsce, nic się nie gubi. Oczywiście nie mogło zabraknąć również funkcjonalności, jaką są opinie klientów, formularz kontaktowy oraz mapa dojazdu do siedziby.